سرور رایگان
هاست رایگان
021-22118705
پارس پک ، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران
ParsPack
پــــارس پــــک با اتکا به فناوری پیشرفته خود، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران می باشد؛ شما می توانید ضمن استفاده از سرور های اختصاصی و ســـرور های مجازی، از اولـین کاربـران ایـرانی خدمات ابری باشید و از مشاوره رایـگان برای دریافت بهترین خدمات استفاده کنید. با ما تماس بگیرید: 22118705-021

سرور ایران


بزرگترین ویژگی سرور های ایران در افزایش سرعت نمایش وب سایت تا چند برابر می باشد و این موضوع برای مخاطبین وب سایت شما کاملا محسوس خواهد بود. همچنین برای گیم سرور ها نیز توصیه می شود که حتما از سرور های مستقر در ایران استفاده نمایند. شما می توانید سرور خود را بسته به نیاز بر روی اینترانت ملی و یا اینترنت میزبانی نمائید.

ابر کامپیوتر پارس پک


پارس پک افتخار دارد تا برای اولین بار در ایران با ارائه خدمات ابر کامپیوتر ، پیام بهره مندی از فناوری برتر جهانی را به عموم مدیران جامعه انفورماتیک کشور اعلام دارد. ابر کامپیوتر پارس پک ( Cloud Computing ) با اتکا بر فناوری پیشرفته خود و در کنار سخت افزار قدرتمند و شبکه ای مطمئن، نسل جدید دنیای میزبانی وب را معرفی می کند. با عنایت به مانیتورینگ قدرتمند پارس پک در کنترل دنیای مجازی سازی، برترین کیفیت برای استفاده و آرامش خاطر مدیران سرور تامین خواهد شد و نیازی به پرداخت هزینه برای سخت افزاری که استفاده نمی کنید، نخواهد بود.

در ابر کامپیوتر پارس پک می توانید هر میزان از سخت افزار مورد نیاز خود را بر پایه سیستم عامل دلخواه ظرف کمتر از چند دقیقه در اختیار داشته باشید، برای استفاده از نسل جدید دنیای میزبانی وب کافی است با تکمیل فرم زیر مراحل را تا انتها دنبال نمائید.* لطفا از حروف فارسی برای پر کردن فرم استفاده نمایید.
         
 
نام: 
نام خانوادگی: 
لطفا از نام و نام خانوادگی معتبر با حروف فارسی استفاده نمایید.
شهر: 
ایمیل: 
شماره موبایل: 
نمونه: 09123456789
رمز عبور به ایمیل شما ارسال خواهد شد.
کد امنیتی: 
* کد تایید از طریق SMS برای شما ارسال می شود و بوسیله آن می توانید سرویس خود را فعال نمایید.
 
   


 
کلیه حقوق برای شرکت پارس پروا سیستم با نام تجاری پارس پک و شماره ثبت 353082 محفوظ می باشد.
Copyright © 2012 Pars Parva System Ltd. ParsPack Cloud Computing Technology ® , All Rights Reserved.